Trešdien, 27. martā, plkst. 18.00 Zuzānu kolekcijas izstādē “Nebaidies” norisināsies stāstu vakars (pārcelts no 6. marta).

Ērmotus, neticamus, baisus un dažbrīd arī smieklīgus stāstus dialogā ar izstādes kuratori Artu Vārpu, mākslas darbiem un tajos nojaušamām situācijām vēstīs trīs pieredzējuši stāstnieki – folkloras pētnieks un spoku stāstu zinātājs Dr. philol. Guntis Pakalns, Pasaku ragana, šuvēja un dzīves baudītāja Ivita Kalnozola-Kalsere no Sēmes un paraplanierists, ceļotājs un piedzīvojumu meklētājs Normans Graustiņš no Baldones. 

Izstādē "Nebaidies" apkopotie neparastie mākslas darbi no Zuzānu kolekcijas, protams, rosina stāstniekus stāstīt visdažādākos stāstus – par ticamiem vai neticamiem gadījumiem savā vai citu cilvēku dzīvē, anekdotes, izjokošanas stāstus, mūsdienu mītus un baumas, pilsētas teikas, spoku un briesmu stāstus, arī dažas it kā tradicionālas teikas un pasakas. 

Klausītājiem ir iespēja iesaistīties ar saviem stāstiem. Stāstu secība nav iepriekš saplānota. Stāstīšana iecerēta kā kopīgs piedzīvojums, līdzīgi kā ikdienā, satiekoties labā kompānijā un ar katru nākamo stāstu turpinot vai noliedzot iepriekšējo.

Ieeja pasākumā un izstādē bez maksas.

Pieteikties pasākumam šeit.